E-Posta Adresi iphoneservisiniz@gmail.com
Çağrı Desteği 0312 235 3038
Çalışma Saatleri Pzt-Cmt 08:00-21:00
İletişime Geç

Telefonumun aşırı ısınıp ısınmadığını nasıl anlarım?

Telefonumun aşırı ısınıp ısınmadığını nasıl anlarım?

Tabletler, insanlara telefonlardan çok daha fazla esneklik ve kolaylık sunar. Film izlemekten, kitap okumaktan, iş için sunum yapmaktan, Skype’taki müşterileri ile konuşurken kendilerini oyunlarla eğlendirmek ve sosyal medya aracılığıyla arkadaşlarınızla ve ailelerle bağlantı kurmaktan tabletlerin yapamayacağı hiçbir şey yok. Bu nedenle, tabletiniz kırılmışsa veya çalışmıyorsa, hızlı bir şekilde onarılmasını isteyeceksinizdir.

İster kırık bir cama, kırık LCD’ye, şarj sorununuza, tabletiniz de açılmaz, bize getirin. En erken zamanda düzeltmek için bu gibi onarımları yapmak için profesyonel ve nitelikliyiz. En kaliteli yedek parçaları kullanarak cihazınızın yeni gibi çalışmasını sağlayacağız. Yalnızca değiştirilmesi gereken parçaları değiştirip, tabletinizin gerekmediği tamir masrafını yüklenmeyecektir. Farklı markaların önde gelen tüm tabletlerinde çalışıyoruz.

En iyi teknisyeni istihdam ederek ve en yeni tanılama araçlarını kullanarak sorunu teşhis etmeyi ve tablet tamirini mümkün olan en kısa sürede tamamlamamız için hazırız. Tablet onarımında en rekabetçi fiyatları sunarak, tabletinizi bir iş günü içinde kullanmaya alışabilmeniz için zamanında geri alabilirsiniz.

Yorum Yap

Live Editor