E-Posta Adresi iphoneservisiniz@gmail.com
Çağrı Desteği 0312 235 3038
Çalışma Saatleri Pzt-Cmt 08:00-21:00
İletişime Geç

SIM karttan veri kurtarma

SIM karttan veri kurtarma

IPhone’un Birinci ve İkinci nesil söz konusu olduğunda, önce SIM tepsiyi küçük bir ataç ile çıkarmalısınız. Ardından, şarj noktasının her iki tarafındaki vidaları çıkarın ve arka kapağı biraz kuvvetle çıkarın. Kasayı anakarta bağlayan şerit kabloyu sökün ve ekran koruyucusunu bir siperi kullanarak çıkarın. Bulunduktan sonra anakart çıkarıldı ve yaklaşık 8 vida ve “4” şerit kablo çıkarıldı.

Bir iPhone pilinin değiştirilmesi hassas bir görevdir. İlgili ürünün risklerini ve maliyetini bilme korkutucu görünüyor. Bununla birlikte, telefonda fazla şarj olmaması veya zorluk çekmesi durumunda, bu gerekli hale gelir. Eski pili aramak ve sistemdeki kablolara dokunmaktan kaçınmak için düz tornavida kullanın. Tutkal tutan telleri aynı aletle çıkarın ve onları ayırmak için lehim bir demir koyun. Pili çıkarmak ve daha sonra yapılması gereken yer değiştirme tam bir görünüştür.

Yeni bir batarya takmak daha kolay olmalıdır. Ünlü elma aygıtlarındaki uzmanlar insanların yüksek kaliteli OEM piller kullanmalarını önerir. Bunu kullanmak güvenli olacak ve 6 ay veya daha uzun bir süre garanti

Yorum Yap

Live Editor