E-Posta Adresi iphoneservisiniz@gmail.com
Çağrı Desteği 0312 235 3038
Çalışma Saatleri Pzt-Cmt 08:00-21:00
İletişime Geç

PIN korumalı cihazların kilidini açma

PIN korumalı cihazların kilidini açma

Onarım şirketlerinin çoğu, oyun konsollarının onarılması çok karmaşık olduğunu söyleyecektir. Ancak bunun mümkün olduğunu söylüyoruz, çünkü ekibimizin sahip olduğu daha fazla teknik bilgiye ihtiyaç duyuyor. Oyun konsollarınızı tamir ettirmek istiyorsanız, bize gelin ve yenilerinin olduğu kadar iyi çalışmasını sağlayacağız.

Birçok mobil şebeke şirketi, mobil cihazları kendi şebekelerine kilitlemektedir; böylece şebekelerinden başka herhangi bir hücresel şebeke tarafından erişilemezler. Belli bir mobil şebeke ile kilitlenmiş bir telefon satın aldıysanız, telefonlarında ücretsiz bir ağ sim kartı kullanamazsınız. Kilitli telefonunuzu diğer şebeke operatörüyle birlikte kullanabilmeniz için, telefonun kolay bir iş olmadığı bir kodla açmanız gerekir.

Bu nedenle, cihazınızda en ucuz ve en iyi sim kartı kullanabilmeniz için bir profesyonelin telefonunuzun kilidini açması önemlidir. Telefonun tüm markalarını ve modellerini hızlı ve verimli bir şekilde açabiliriz. Başka bir ülkeyi ziyaret ediyorsanız ve pahalı dolaşım ücretlerinden kaçınmak için yerel sim kartı kullanmak istiyorsanız bu da yararlıdır. Sebeplerin ne olursa olsun, size pazardaki en rekabetçi fiyatla telefon hizmetlerinin kilidini açma teklifinde bulunmaktayız.

Servis sağlayıcınız telefonunuzun yalnızca kendi şebekeleri ile çalışacağını söylerse bile, endişelenmenize gerek yoktur. Bizi ziyaret edin ve herhangi bir mobil ağ üzerinde çalışabilmesi için telefonun kilidini açarız.

Yorum Yap

Live Editor