E-Posta Adresi iphoneservisiniz@gmail.com
Çağrı Desteği 0312 235 3038
Çalışma Saatleri Pzt-Cmt 08:00-21:00
İletişime Geç

iPhone Telefonun Kilidini Açma

iPhone Telefonun Kilidini Açma

Birçok mobil şebeke şirketi, mobil cihazları kendi şebekelerine kilitlemektedir; böylece şebekelerinden başka herhangi bir hücresel şebeke tarafından erişilemezler. Belli bir mobil şebeke ile kilitlenmiş bir telefon satın aldıysanız, telefonlarında ücretsiz bir ağ sim kartı kullanamazsınız. Kilitli telefonunuzu diğer şebeke operatörüyle birlikte kullanabilmeniz için, telefonun kolay bir iş olmadığı bir kodla açmanız gerekir.

Bu nedenle, cihazınızda en ucuz ve en iyi sim kartı kullanabilmeniz için bir profesyonelin telefonunuzun kilidini açması önemlidir. Telefonun tüm markalarını ve modellerini hızlı ve verimli bir şekilde açabiliriz. Başka bir ülkeyi ziyaret ediyorsanız ve pahalı dolaşım ücretlerinden kaçınmak için yerel sim kartı kullanmak istiyorsanız bu da yararlıdır.

IPhone’un Birinci ve İkinci nesil söz konusu olduğunda, önce SIM tepsiyi küçük bir ataç ile çıkarmalısınız. Ardından, şarj noktasının her iki tarafındaki vidaları çıkarın ve arka kapağı biraz kuvvetle çıkarın. Kasayı anakarta bağlayan şerit kabloyu sökün ve ekran koruyucusunu bir siperi kullanarak çıkarın.

Yorum Yap

Live Editor