E-Posta Adresi iphoneservisiniz@gmail.com
Çağrı Desteği 0312 235 3038
Çalışma Saatleri Pzt-Cmt 08:00-21:00
İletişime Geç

iPhone Telefon Ekranı Kırıldı Ne Yapmalıyım ?

iPhone Telefon Ekranı Kırıldı Ne Yapmalıyım ?

Cep telefonları hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Artık internette sörf yapabilir, sosyal paylaşım sitemize giriş yapabilir veya sıkılmadan telefonlarınızdan saatler boyu eğlence aktiviteleri yapabilirsiniz.
Ancak, sadece sessizce Whatsapp mesajlarınızdan sessizce geçiyorsanız ve telefonun elinizle kayması ve ekranı binlerce parça parçaladığının farkına varmadan önce ne olur? Sahibinin dolduğu hissi, benzer şeyleri yaşamayan insanlar tarafından anlaşılamaz.

Kırık camınız için onarılmış ekrana ihtiyacınız varsa, telefonunuza endüstrideki en iyileriyle güvendiğinizden emin olmanız gerekir. Mühendislerimize ve teknik ekibimize ülkedeki en iyi onarım uzmanı olma eğitimi vermemizin sebebi budur.

Eski pili aramak ve sistemdeki kablolara dokunmaktan kaçınmak için düz tornavida kullanın. Tutkal tutan telleri aynı aletle çıkarın ve onları ayırmak için lehim bir demir koyun. Pili çıkarmak ve daha sonra yapılması gereken yer değiştirme tam bir görünüştür. Yeni bir batarya takmak, satın almaktan daha kolay olmalıdır. Ünlü elma aygıtlarındaki uzmanlar insanların yüksek kaliteli OEM piller kullanmalarını önerir.

Yorum Yap

Live Editor