E-Posta Adresi iphoneservisiniz@gmail.com
Çağrı Desteği 0312 235 3038
Çalışma Saatleri Pzt-Cmt 08:00-21:00
İletişime Geç

Düşük pil ömrü nasıl belirlenir?

Düşük pil ömrü nasıl belirlenir?

İster bir işyeriniz olsun isterse bilgisayarınızı düzeltmek isteyen birisiniz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamamız için bize güvenebilirsiniz. Bilgisayarların hayatımızı ve işimizi daha kolay hale getirdiğini ve beklendiği şekilde çalışmadığı zamanlarda biraz zorlanabildiğini anlıyoruz.

Amacımız evinize veya ofisinize tamir işleri yapmak veya bilgisayarınızı gidermek için olağanüstü hizmetler sunmaktır. Uzman personel, ihtiyaçlarınıza dikkat edecek ve size en iyi danışmanlık ve danışmanlık hizmeti sunacaktır. Bilgisayarınızın herhangi bir tamir işine ihtiyacı olmadığını fark etsek bile bunu yaparız.

Amacımız yinelenen sorun en aza indirmek ve bilgisayarınızın ihtiyaçları için gerekli olan düşük maliyetli onarım çalışması sunuyor. Masaüstünüz, PC’niz veya MAC’iniz için ağ sorunu, donanım sorunları veya yazılım sorunları çözmeden, ayarlama, yazılım yükleme, virüs algılama ve hatta temizleme konularında uzman bilgisayar tamir uzmanlarımız, bilgisayar onarımı ve bilgisayar onarımıyla ilgili tüm sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacaklardır. Bakım, böylece herhangi bir sorunun olması durumunda daima garip saatlerde bile aranacak birisine sahip olursunuz.

Yorum Yap

Live Editor