E-Posta Adresi iphoneservisiniz@gmail.com
Çağrı Desteği 0312 235 3038
Çalışma Saatleri Pzt-Cmt 08:00-21:00
İletişime Geç

Sıkça Sorulan Sorular

iPhoneservisiniz garanti dahili ve harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. iPhoneservisiniz diğer servislerden ayıran, Ankara içinde sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunması, Ankara dışı ise ücretsiz kargo ile ulaşılabilmesi ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.

Ortalama servis süremiz iki iş günüdür. Dilerseniz bu süre için size yedek telefon verebiliriz.

Telefonlarınızın değişim işlemlerinde ve tamir işlemlerinde firmamız tarafından otomatik olarak garanti kapsamına alınırsınız. 6 ay boyunca herhangi bir sorun yaşadığınızda ücretsiz olarak servisimizin hizmetinden faydalanabilirsiniz. Tüm müşterilerimizin arıza kaydı firmamızın bilgi bankasında saklanacaktır. Herhangi bir sorun olduğunda bilgileriniz kontrol edilir ve size mümkün olan en kısa sürede çözüm sunulur.

Ankara – Ümitköy bölgesindeki merkez ofisimizde on iki yılı aşkın süredir sürdürmekte. Dilerseniz telefonunuzu bize doğrudan getirebilir veya kargo hizmetinden yararlanabilirsiniz. Adres bilgilerimize ulaşmak için tıklayınız.

Ödeme işlemini cihazınızın onarımı tamamlandıktan sonra Havale, EFT veya Elden ödeme yöntemi ile iletişim sayfasında bulunan hesap bilgilerimiz üzerinden yapabilirsiniz.

Gönderilerde lütfen aksesuar, Hafıza Kartı, Sim Kart, Kılıf vs. göndermeyin. Taşıma sırasında cihazınıza herhangi bir zarar gelmemesi için lütfen özenli bir şekilde paketleyin. Cihazın geri gönderilecek adresini, isim soyisim ve gsm numaranızı kargo içerisine not olarak ekleyiniz. Cihazınızı Ekran yada Cam değişimi işleminden sonra test edebilmemiz için üzerinde ekran kilidi olmamalıdır.

Telefonunuzun suya düşmesi birçok farklı arızaya sebep olabilir. Telefonunuzu incelemeden hangi parçaların hasar gördüğünü anlayamadığımız için gerçek tamir bedeli, telefonunuz tarafımıza ulaştırılıp incelendikten sonra belirlenecektir.

Telefonunuzun açılmaması birçok farklı arıza sebebinden olabilir. Telefonunuzu incelemeden bu farklılıkları anlayamadığımız için gerçek tamir bedeli, telefonunuz tarafımıza ulaştırılıp incelendikten sonra belirlenecektir.

Bizi Facebook, Twitter ve Instagram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Live Editor