E-Posta Adresi iphoneservisiniz@gmail.com
Çağrı Desteği 0312 235 3038
Çalışma Saatleri Pzt-Cmt 08:00-21:00
İletişime Geç

iPhone Telefonuma Su Döküldü Ne Yapmam Lazım?

iPhone Telefonuma Su Döküldü Ne Yapmam Lazım?

Suya düşen cep telefonları aynı anda yaygın ve rahatsız edicidir. Hasar kontrolünün yanı sıra hızlı bir işleme ihtiyacı var. Durumu kurtarmak için yapabileceğiniz birkaç şey var. Sudan çabucak çıkarın ve tüm parçaları sökün. SIM kart, tüm verileri içerdiğinden önce kaydedilmelidir. Cihaz emici havlulara konulmalı ve kurutulmalıdır.

Bunu başarmak için iyi bir teknik, telefonu silika paketleri olan kapalı bir plastik torbaya koymaktır. Kısa sürede sonuçlanabilmesi için telefonun durumunu kontrol etmek için çok sabırlı olmalısınız ve bataryaya takmayın.

Bir saç kurutma makinesi veya alkol kullansanız bile, pili ısıtırmayın. Bu standart yöntemler sadece dış mekanizma için ayrılmıştır. Aslında, yeni bir bataryaya yatırım yapmak, çoğu mekanik uzman tarafından tavsiye edilir. Telefon deniz suyu veya kirli suya düşmüşse, kurutmadan önce damıtılmış su ile yıkamalısınız. Bununla başa çıkmak için güvene sahip değilseniz, telefonunuzu yerel tamir atölyesine götürün. Cihazınızı başarılı bir şekilde canlandırmak için kullanılan püf noktaları biliyor olabilirler.

Cep telefonları hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Artık internette sörf yapabilir, sosyal paylaşım sitemize giriş yapabilir veya sıkılmadan telefonlarınızdan saatler boyu eğlence aktiviteleri yapabilirsiniz. Ancak, sadece sessizce Whatsapp mesajlarınızdan sessizce geçiyorsanız ve telefonun elinizle kayması ve ekranı binlerce parça parçaladığının farkına varmadan önce ne olur? Sahibinin dolu olduğu hissi, benzer travma yaşamayan insanlar tarafından anlaşılamaz.

Kırık camınız için onarılmış ekrana ihtiyacınız varsa, telefonunuza endüstrideki en iyileriyle güvendiğinizden emin olmanız gerekir. Mühendislerimize ve teknik ekibimize ülkedeki en iyi onarım uzmanı olma eğitimi vermemizin sebebi budur.

Amacımız, müşterilerimizin çevrimiçi dünyayla uzun süredir bağlantısını koparmamak zorunda kalmamak için geri dönüşleri en aza indirgemek ve hızlı dönüş süreleri sunmaktır. Telefonunuzla ilgili herhangi bir sorunuz varsa ve cihazınızı izlemek istiyorsanız, sorgularınıza derhal ve etkili bir şekilde cevap vermek için orada olacak olan müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz.

Yorum Yap

Live Editor